Fotogalerie » Náladovky

Příroda je místo, které je na dosah ruky. Nabízí nám tolik rozmanitostí a nálad až se někdy tají dech. To je to, co mě na chvílích venku baví. Využívat k fotografování vše, co se odehrává kolem mne, ať už je to svítání nebo noc, jaro nebo podzim.

Podzim miluji z celého roku ze všeho nejvíce a je pro mne tím nejkouzelnějším.

Miluji pavučinková rána plné rosy, miluji mlhy a padající listí. Jsem naprosto odrovnaná a okouzlená vůní, která se v tu dobu prolíná všude kolem, tlející listí, ty chvíle, kdy se celý proces přírody uzavírá a chystá ke spánku. Miluji vzácné chvíle, kdy poslední teplé paprsky prosvěcují zlatočervené listy, miluji ten chladný a svěží vítr, který se touto dobou krajinou prohání... Miluji podzim. Vše je hotovo, vše dozrálo.

Miluji dozrávající trnky a šípek a jsou to pro mne vzácné okamžiky, kdy se plody těchto keřů přemístí do velkých lahví za okno a byt se provoní kvašeným vínem. Miluji tenhle čas víc, než kterýkoli jiný. Každý rok jsem nedočkavá až započne babí léto a ukončí se to první sněhovou vločkou. Je to opravdu úžasné a neopakovatelné, neokoukané a nikdy se mi neomrzí courání se lesem, kdy vám pod nohama šustí suché listí.