Fotogalerie » Glamour

Glamour... jemná krása těla

Fotografování glamour  je pro mne vždy výzvou a zároveň k němu přistupuji s citlivostí a respektem.
​Zachycení křehkých linií těla, světla, podtržení krásy a zdůraznění předností, osobitosti a něhy je tím největším uměním ve fotografii.
Glamour... obnažení ženského těla je jako něžný vánek, mávnutí motýlích křídel a přesně tak jako se říká, že mávnutí motýlího křídla, může na druhé straně světa způsobit vichřici, bych i já chtěla vložit stejný cit do fotografie.

... krása, přitažlivost a půvab ženského těla... někde jsem slyšela větu ...


"JEŠTĚ NE, TAK DOCELA ANO"


​... tahle věta mi zcela představuje fotografii Glamour

Děkuji vám za projevenou důvěru a díky za společně prožité chvíle při focení. 

 

Vaše fotografie můžete mít na stránkách v souborech pod heslem z důvodu zachování intimity. Nezveřejním nic z toho, co si nebudete přát. 


Nabízím fotografování TFP/TFCD pro modelky a modely.
V případě zájmu zadejte své telefonní číslo, zavolám vám...

Občas se odehrají věci, které by člověk nejraději nevpustil do života. Někdy se ten příběh zamotá a je těžký, ještě těžší je, jej rozmotat. Každý se s tím, co ho v životě potká musí nějak poprat sám. I když má kolem sebe milující lidi, i když má nabídnutou pomoc, tak nebo tak je to jen on sám, kdo celou tu tíhu ponese. Každý se vyrovnává jinak… a někdy stačí jen dotek, jemné mávnutí motýlích křídel. Jemný stisk závěrky fotoaparátu… i tak se dá vyjádřit mlčky pocit, odhalení života, stačí na chvíli odhodit slupku nasazeného úsměvu, pohody. Odhodit vše a nechat se až na kůži obejmout pocitem, kdy zažíváme pomalu a po krůčkách pocity volnosti, křehkosti a sami sebe. Jsme tu, abychom byli. Jsme tu pro sebe a pro ty, které jsme si vybrali na cestu životem. Sbíráme sílu a vykročíme do života, překonávat překážky, ale teď… ještě na chvilku… jsme tu, nazí, zranitelní, křehcí a uvědomujeme si vše.

Motto:

„I něco tak malého jako třepetání motýlích křídel, může v konečném důsledku vyvolat tajfun třeba i někde na druhé polovině světa“