Fotografie

 

Fotografie je můj život. Baví mě se s Vámi potkávat a sdílet tyhle chvíle při focení, protože v tu chvilku člověk odkrývá víc než jen svou tvář. 

Portrétní fotografie jsou skvělým způsobem, jak zachytit krásu a osobnost člověka. Rodinné fotografie zachycují okamžiky s vaší rodinou, glamour fotografie prezentují krásu modelky a produktové fotografie prezentují produkty v co nejlepším světle.
Všechny tyto druhy fotografií mohou být použity pro různé účely, jako jsou osobní portfolia, reklamní kampaně nebo webové stránky.

 


GLAMOUR PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE RODINNÁ FOTOGRAFIE SVATEBNÍ

Glamour fotografie jsou zaměřeny na krásu a eleganci modelu. Tyto fotografie jsou obvykle pořizovány v ateliéru s profesionálním osvětlením a pozadím. Ale mohou být klidně pořízené i u vás doma, nebo na staré půdě, ale i na místech zcela nečekaných, jako je profesionální střelnice. Vše je jen o nápadu a náladě. Důležité je, aby byla modelka přirozená a cítila se pohodlně. 

Portrétní fotografie jsou jednou z nejoblíbenějších kategorií, které se věnují zachycení krásy a osobnosti člověka. Pokud hledáte možnost jak zachytit své společné chvíle, žádost o ruku, pak je fotografie tou pravou vzpomínkou. Portrét ale nabízí i možnost ukázat svou novou image, zážitek, který jste prožili nebo profesionální business fotografie.

Mezi oblíbené protrétní focení patří i  FOTKY SE ZVÍŘATY, které je specifické a trochu jiné, než běžné focení. 

Rodinné fotografie jsou skvělým způsobem, jak zachytit okamžiky s vaší rodinou. Tyto fotografie mohou být pořízeny v ateliéru nebo venku v přírodě. Důležité je, aby byly zachyceny emoce a pouto mezi členy rodiny. Tyto fotografie mohou být použity pro vytvoření alb nebo leporel.

HOLKA NEBO KLUK? TĚHOTENSKÉ FOCENÍ S PŘEKVAPENÍM!  - VÍCE FOTOGRAFIÍ ZDE
KŘTINY LEON NICOLAS/TAUFE VON LEON NICOLAS - KŘTINY V KOSTELE SV.JAKOBA CHAM/ TAUFE IN KIRCHE ST.JACOB CHAM

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě každého páru. Aby si mohli tento den navždy připomenout, je důležité si nechat udělat kvalitní svatební fotografie. Tyto fotografie jsou nejen krásnou památkou na den plný lásky, ale také dokážou zachytit jedinečnou atmosféru a emoce.