FOTOGRAFIE - miminka

Tato fotografie je specifická tím, že se fotí miminka od 1 až do 14 dne po narození,
kdy ještě miminko hodně spinká a manipulace - obracení a nastavování - pro focení, miminko nevzbudí. K tomuto focení přistupuji opravdu s citem, proto fotím u těchto miminek bez zábleskových světel, pouze na denní světlo. S vyšším věkem miminka je fotografování obtížnější, protože se miminku zkracuje čas spánku a snáze se probouzí. Jednou z velkou výhod, kterou nabízím, je, že nemusíte s miminkem nikam jezdit, ale fotím v pohodlí vašeho domova.
Pokud máte zájem o tento druh fotografie a získat tak krásnou vzpomínku prvních chvil vašeho miminka, první úsměv a první pohled na svět objednejte si fotografování včas, ideálně s termínem porodu.
Také musíte počítat s časem pro fotografování, který může být 2 - 4 hodiny a to z důvodu, že prioritou jsou potřeby miminka
​a samozřejmě ty nejkrásnější fotografie. 
Dodržování hygienických pravidel u narozených miminek je samozřejmostí.

Fotografie vám mohu graficky upravit a vytisknout,
například jako obraz na plátně, potiskem na dárkové předměty a další možnosti tisku.


MIMINKA

Fotografování miminek od 1 měsíce věku do 1 roku nabízím v ateliéru, ale hlavně v exteriéru, kde je děťátko na přirozeném světle a venku, v přírodě je s ním i kreativnější možnost focení.
​Při tomto focení se kreativitě meze nekladou a je jen na nás, co společně vymyslíme a jak naaranžujeme scénu pro fotografování. Pokud máte svou představu o focení, nebojte se ji říct a navrhnout. Ráda vaše představy zrealizuji. Tím samozřejmě je potřeba i náležitá příprava, proto si objednejte své focení včas, aby bylo možné si celé fotografování perfektně připravit. 

Fotografie vám mohu graficky upravit a vytisknout,
​například jako obraz na plátně, potiskem na dárkové předměty a další možnosti tisku.

TISK FOTOGRAFIÍ, OBRAZŮ A FOTOKNIH