OLOMOUC

1.7. - 4.7. 2023

  • ubytování v klášteře Kapucínů v Olomouci
  • samostatné pokoje pro jednoho. Společné sociální zařízení, kuchyňka
  • bez stravy. Kdo chce si může sebou přivézt kávu/čaj k snídani a uvařit si v kuchyňce. V okolí je spousta restaurací, možností stravování a tak se strava bude řešit až před odjezdem, nebo individuelně.
  • program doplním až to bude aktuální
  • příjezd sobota během dne - odjezd v úterý dopoledne
  • podmínkou je uklizení pokoje při odjezdu

Olomouc vše domluvíme na místě, program je předběžný:

V klášteře budeme ubytovaní na pokojích pro studenty po jednom. Koupelna je společná. Jídlo si bude zajišťovat každý sám. Ale můžeme si zde uvařit kávu nebo čaj a bude nám k dispozici společenská místnost. Bude nutné se přizpůsobit řádu a nenarušovat chod kláštera. Je možnost se scházet i na zahradě a tam se budou i smět opékat buřty nebo posedět a to bude možná i lepší.

Sobota příjezd do oběda – ubytování, oběd, posezení a focení co kdo chce

Neděle – domluvíme se na focení tak, abychom nenarušili ranní bohoslužbu – pak focení prostor kláštera, kaple, bratří z řádu. Večer focení města Olomouc

Pondělí – focení města a okolí vše podle domluvy, večer opékačka buřtů

Úterý – úklid pokojů a odjezd podle domluvy do Polska cca večer v 22 hodin

cena 1 200,- Kč za 3 noci v klášteře

max.20 lidí

1 místo volné

POLSKÉ DUNY - Polski Łeba 

5.7. - 8.7. 2023

Cesta do Polska – poskládáme se do aut. Každý, kdo bude řídit, pojede podle svých možností. Jede se v noci, Polsko má naprosto luxusní silnice a také spoustu odpočívadel a benzínek na zastavení se odpočinout. Nikdo, nemusí chvátat. Čas příjezdu je dopoledne ve středu a ubytování máme od 14 hodin. Vše si domluvíme tak, abychom jeli v pohodě a klidu. Cesta Olomouc – Leba je 800 km a s pauzou na kafe (cigárko) je to cca 10 – 11 hodin. Máme už s Pavlem záchytné body na pauzu, a tak vše potom vytisknu a dodám řidičům.

Ubytování jsem vám zasílala, je se snídaní.

Polsko zase vše podle domluvy na místě

Středa příjezd dopoledne na místo pobytu. Odpočinek na pláži, ubytování kolem 14 hodiny, oběd někde ve městě nebo podle domluvy a prohlídka města. Večer sraz na pláži a bude západ slunce a posezeníčko pěkně v písku u moře. Mňamky a pití sebou. 

Čtvrtek kdo chce ranní svítání, podle domluvy dopoledne na pláži, někde si zas dáme nějaké jídlo a společně odpoledne odjedeme do Gdaňska na focení města. Tam se zdržíme až do 22 – 23 hodiny podle toho, jak se nám bude chtít. Tím stihneme noční město, západ slunce a myslím, že vše potřebné. Cesta do Gdaňska je cca 2 hodiny jedna cesta. Je potřeba počítat s tím, že to bude náročné, hodně nachodíme, ale budeme mít na všechno dost času, a tak budou i posezeníčka na kávičku, toulačky v uličkách, kdo zvládne jízdu na Ruském kole, ráda si ho vyfotím :D Návrat cca do 00:00 na ubytko.

Pátek dopoledne odpočinkové, koupačka v moři, nabírání sil, nebo kdo bude chtít fotit v Lebě tak si půjde fotit do města.  Odpoledne vyrazíme na písečné duny. Zkusím tam před odjezdem zarezervovat i vstupenky, ať pak nemáme zdržovačku. Ten park si najděte na Googlu. Je nádherný. Část se jde lesem, část jsou duny a ráda bych tam zůstala až zase do západu slunce, ať máme nafocené i tohle. Do parku je to od ubytování 3,5 km a nevím, jestli se domluvíme a půjdeme pěšky, zpátky se dá i po pláži nebo jestli auty. To uvidíme. Večeři pořešíme a ideálně bych to viděla na večeři na pláži😊

Sobota odjezd do 10 hodin domů. Ještě si chci probrat cestu zpátky, zda by bylo něco zajímavého, kde uděláme třeba odpočinkovou zastávku .

Záloha na pobyt 1 500,- Kč

Komplet přehled k fotosrazu Olomouc / Polsko

Odeslaná záloha za rezervaci termínu 30% dne 3.1.2023

Další poplatky – 2,- plz / den / osoba - na místě v ubytování v Polsku

Doplatek za pobyt – cca  orientačně  5 000,- Kč / osoba (celkovou cenu nevím ještě přesně, budu ji počítat až podle platného kurzu banky) přesnou částku dodám až na konci května.

Splatnost doplatku bude od 1.6 – 15.6.2023 abych stihla vše odeslat přes banku

Poplatky za vstupné, dopravu si hradí každý sám

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ

OLOMOUC A POLSKÉ DUNY

Stáhněte si a vyplňte příslušný formulář a odešlete jej na email fotosraz@kouzlofotografie.cz