FOTOSRAZ V SHOOTING CENTRE

27.10. - 29.10.2023

Foto sraz v nejmodernější kryté střelnici v Evropě při střílení i focení.
Zážitkové střílení z krátkých i dlouhých zbraní spojené s fotografováním glamour v loveckém stylu s reálnými zbraněmi a dravci, v nádherném podzimním prostředí v Sedmihoří.

Ubytování

Víkend - dvě noci v pensionu ve starém mlýně, který budeme mít jen pro sebe. Ubytování je bez snídaně, ale je tam kuchyňka a můžeme si uvařit podle chuti co bude třeba. Takže sebou co kdo má rád, kafe, čaj a mňamky k snídani. 
Oběd domluvím v Horšovském Týně na sobotu 11,30 hodinu. Potom odjezd na střelnici. (oběd nebude v ceně, každý si na místě platí sám. )

Pension je ve vesničce Osvračín, kde je nádraží a tedy i bez problému příjezd pro ty, kteří nejezdí autem.

Co nás čeká?

  • PÁTEK - příjezd v odpoledních hodinách, ubytko a srazík společně na povídání a vítání. Přivezte si každý co má rád. Samozřejmě myslím pití a mňamky. :D Případně mohu zajistit nějaké obložené talíře a pečivo. (záleží na domluvě a to není součástí ceny srazu)
  • SOBOTA - dopoledne odjezd do Horšovského Týna na oběd a po obědě pojedeme na střelnici SHOOTING CENTRE seven mountains. Tam máme připravené 3 - 4 hodiny střelby. Každý bude mít možnost si vyzkoušet střelbu z krátké zbraně - pistole, a dlouhé zbraně - samopalu pod vedením zkušeného instruktora. To vše bude v kryté střelnici.
    Venku, v lesíku hned u střelnice, který je na podzim nádherný, nám budou pózovat dvě krásné slečny glamour a portrétní focení s opravdovými zbraněmi a dravci v loveckém stylu.
    Zde je zajištěno i občerstvení - sladké i slané, káva, čaj, pití dle výběru. Máme tady pronajatý salonek a učebnu na uložení věcí. 
  • Po skončení střílení záleží na domluvě, ale můžeme jet do Klatov na večerní focení. Samozřejmě kdo bude chtít. 
    Také jsem domluvila dvě slečny ve Steampunk stylu, které budou mít i zbraně styl steampunk. Ještě neníí jisté, zda se budou fotit v sobotu na střelnici, nebo až v neděli v Americké zahradě u Bolfánku, kde jsou i zajímavé kulisy. 
  • NEDĚLE - po snídani, kdo bude chtít, můžeme jet ještě do Chudenic na dopolední procházku Americkou zahradou a kouknout na Bolfánek. Zjistím, ale bývá tam možnost i si dát jídlo - oběd. Tam také budeme mít focení s Modelkou Sabinou a to ve stylu STEAMPUNK. Místo si o tento styl i říká a myslím, že kdo má rád tenhle styl, tak ví, že je na co se těšit. Kdo nezná, nebo neví, tak třeba objeví něco nového. 

Za kolik tohle vše?

kompletní cena je 3 500,- Kč

Rezervační poplatek bude  2 000,- Kč se splatností od 1.9. - 30.9.2023

Přihláška ke stažení

Minimální počet lidí pro konání srazu a ubytování je 15, maximální počet je 20 lidí.

V případě naplnění srazu mohu každého dalšího zájemce vést jako náhradníka. 

Pokud by měl někdo zájem jet na sraz bez ubytování, je potřeba to zdůraznit v rezervačním formuláři. 
Cena je potom pouze pro střelbu a focení ve výši 2 500,- Kč/ osoba. 

Tady je účast podmíněna i střílením a nelze přijet pouze na focení!!!

Tento sraz není určen pro děti mladší 15 let a ani není vhodné si brát sebou zvířata. 

Foto archiv 2022