Nabízím fotografování portrétů, společné, ale i tématické pro dospělé i děti. Vše je o domluvě, o vašem přání, nápadech nebo snech...
Můžete si vybrat fotografování se zvířaty - koně, vlci, dravci. Nebo případně i netradiční fotografování jako je třeba na střelnice se zbraněmi a jiných zajímavých místech. 
K tomuto focení se bezesporu hodí i kostýmy, samozřejmě je jen na vás, co si vyberete, nebo si necháte pro svůj výběr poradit.
Nabídka kostýmů pro jednotlivé akce jsou o domluvě. Buďto mohu nabídnout ty, které jsou v mích možnostech, nebo doporučím místa, kde lze kostým zapůjčit. 
MUA - využívám velmi šikovnou kamarádku Sašu

Cena vizážistky, kostýmů a dalších služeb není součástí ceny za focení. 

Focení i pro malé děti

Focení s dravci je reálné téměř v každém věku, jen se to musí umět připravit a mít k tomu všemu dobrý přístup. Vyzkoušela jsem si focení svého dvouletého vnuka se sovičkou Miri - Sova pálená. A je skvělé, že spolupráce všech dopadla na výbornou. Je vidět, že Vašek je skvělý sokolník a svou práci má zvládnutou. Umí i zaujmout pozornost dětí a jak jsme si vyzkoušeli, tak všechno jde. 
Nejprve muselo být řádné proškolení od sokolníka Vaška - Václav Šporer, pak upevnění rukavice, která byla krapet velká, ale i s tím si Vašek poradil a pak už jsme fotili... póza, společný oční kontakt a na konec palec nahoru, protože jsou Zdenda i Miri jasně sehraná dvojka a zvládli to oba na jedničku. tak je škoda, že byla dnes fakt zima a nedošlo i na kostým... ale to přijde příště! 

RC MYŠKA LOLA

DEN S DRAVCI
odpoledne v rodinném centru Myška Lola Horšovský Týn.
Dravci sokolníka Václava Šporera

DEN S DRAVCI RC MYŠKA LOLA

 


Flowers


Valkýry

Valkýry jsou podle severské mytologie dísy, které s nornou Skuld vybírají na bitevních polích duše padlých válečníků hodných Valhally, kterým se pak říká Einherjové. Jejich samotné jméno pochází z tohoto údělu. Severské slovo valkyrja (množné číslo valkyrjur), je složeno ze dvou slov. Z podstatného jména valr (odkazujícího na zabitého na bojišti) a slovesného kjósa (ve smyslu „vybrat“). Společně tedy znamená doslova „vybrat ze zabitých“.

Dle pověstí se jedná o krásné, ale nebezpečné dívky – válečnice ozbrojené štíty, oštěpy a přílbami, jež slouží svému bohu Ódinovi. Valkýry, jezdící do bitev na okřídlených koních, dle Ódinových pokynů řídily boj, střežily válečníky nebo je nechávaly padnout. Mají moc vyvolávat ty, kdo zahynou, a určovat vítězství. V dobách míru obsluhují a rozptylují padlé válečníky ve Valhalle.

S vlky, liškou nebo dravci

Focení se zvířaty vždy obnáší velký respekt a trpělivost. Proto také podobné fotografie vznikají pod dohledem jejich majitelů, ke kterým mám důvěru a vím, že pokud dám na jejich rady, dopadne i focení
na jedničku. 
Fotografování s:
vlky -  Jakub Kocourek 
liškou - Radka Hradecká
dravci - Václav Šporer
 

Indiánky


Retro fotografování


Madame Butterfly


Fotografika

Fotografika - malovaná fotografie
Možnost vytvoření grafického obrazu - malované fotografie od fotografie až po tisk na plátno natažené na klip rámu. 

 

Dr.Mor a jeho milenka

Když máte kamarádku, která se svým manželem ráda vymýšlí různé aktivity, pak se snadno může zrodit tento příběh... A bylo to opravdu hodně pěkné focení. Hřbitov a kostel v Šitboři dodali celému ději moc fajn atmosféru. 

DR.MOR A JEHO MILENKA


Čtyři roční období

 

Tato série fotografií se teprve vyvíjí a tak zatím dala vzniknout Jaru a Létu...

ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ