FOTO NOMÁDI

AKCE PRO FOTOGRAFY

Během roku vždy pořádám několik akcí pro fotografy, které zajímá hlavně focení portrétů. Jsou to setkání na různých místech, nejen v ČR. Také třeba na místech netradičních a zajímavých, nebo při focení s vlky, sovami a koňmi. Akce jsou různé a různě zaměřené. Někdy jen na jeden den a jindy zase třeba i na celý týden. 

AKCE PRO MODELKY

Jseš začínající model/ka? Nebo by sis chtěl/a focení jen vyzkoušet? Pak Ti mohu dát příležitost. Na poprvé můžeme zkusit fotit jen spolu a pak si můžeš vyzkoušet na některém srazu i třeba focení v kostýmu, nebo tématické. 

Stačí mě kontaktovat na josefina@kouzlofotografie.cz

Chystá se:

Podzimní setkání se zážitkovým střílením 27. - 29.10.2023 více informací a přihláška ke stažení

Připravuje se rok 2024 - Zimní Valkýry a vlci,  Jarní focení v Římě, Letní mini sraz, Podzimní focení v Budapešti

2024 - 8.5. - 11.5. sraz v ŘÍMĚ - vše se chystá a připravuje a první informace jsou tady!

 

Sraz Olomouc/Polské duny Lednové focení Portrét s vlky a sovou Focení v Shooting centre
Olomouc - Klášter Kapucínů, br. Serafin B. Olomouc - Tanečnice Polská Leba - písečné duny

Sraz v Olomouckém klášteře kapucínů se mohl uskutečnit hlavně díky br. Serafínovi, který nám vše zajistil a který nám i umožnil prohlídku prostor, kam se nedostane každý. br. Serafin B., br. Radek, Olomouc, klášter Kapucínů

Lednové focení vyšlo na neděli. Mrazivou neděli a i když jsme nejásali nadšením, zvládli jsme to bez nejmenších problémů. Všichni měli dobou náladu. Všichni byli naladění na skvělé focení a tak to taky bylo. Modelky Iveta, Sabina a model Ondra sice hodně promrzli, ale vydrželi. Vlčí holky majitelky Romči byli úplně vzorné a ani to množství lidí jim nevadilo. Odměnou nám byla svačina od lahůdky Zeos, kde nám připravili úžasné bagety, k tomu mňamky co kdo přinesl a čaj a horká káva byla samozřejmost. Celková atmosféra byla naprosto dokonalá. 

Netradiční fotografování v jedné z nejmodernějších střelnic v Evropě, v Shooting centre seven mountains. Krásné modelky a jako rekvizity opravdové zbraně, kde je výběr ze dvou desítek zbraní. Focení je doplněno i o zajímavé efekty mlhy, možnosti portrétního svícení, nebo zajímavého filmového svícení. Ideální pro začínající i pokročilé fotografy a nebo modely/ky, kdy si rozšíříte portfolio o zajímavé fotografie. Více informací k focení FOTOGRAFOVÁNÍ V SHOOTING CENTRE

  • PRO KOHO JSOU SRAZY URČENÉ? Bez rozdílu pro amatérského nebo i profi fotografa
  • KDO NA SRAZY JEZDÍ? Vždy se sejde parta lidí z různých koutů nejen Čech, ale i Slovenska
  • KDE SE SRAZY POŘÁDAJÍ? Po celé ČR nebo SR, ale plánují se i jinde v Evropě. Záleží na nápadu.
  • JAKÁ JSOU TÉMATA NA FOCENÍ? Většinou je program naplněný focením od portrétu po architekturu, ale i noční focení. 
  • JAKOU NA TO POTŘEBUJI VÝBAVU? Nemusí být žádná super. Důležitá je chuť fotit.
  • CO VŠE POTŘEBUJI SEBOU? Hlavně něco na focení a dobrou náladu a hlavně!!! Úsměv v srdci!
  • NIKOHO TAM NEZNÁM! No a??? Od toho srazy jsou! Seznamujeme se a tak rozšiřujeme okruh lidí se stejnou závislostí - focením.

Založila jsem na Facebooku skupinu se jménem FOTO NOMÁDI kde se sdružují všichni ti fotografové, kteří mají o srazy vážný zájem, nebo jezdí pravidelně už několik let. Tam si i převážně dáváme informace, anebo je tu také prostor pro zakládání alb, kam lze vkládat fotografie a tipy na místa k focení.

Srazy nejsou workshop. Přesto se tady dá naučit a pochytit možná i víc, než na workshopu. Ale hlavně je to o atmosféře, o tom, že se sejde parta báječných lidí. Užijeme si spoustu focení, vidíme něco nového, prožijeme spoustu příběhů, na které vzpomínáme.

Více fotografií ze srazu najdete třeba tady - Retro focení Focení s vlky, liškou a dravci a další Fotografie

Pro další informace, které jste nenašli, využijte kontaktní formulář: