FOTO NOMÁDI

Chystá se a v odkaze najdete veškeré podrobnosti ke srazu a formulář ke stažení:

 • VLCI A VALKÝRY
  3. února 2024 FOCENÍ PORTRÉT S VLKY focení v přírodě a pokud počasí bude příznivé, tak i se sněhem. 3 vlčí slečny a 2 krásné modelky v kostýmu valkýry + překvapení - VLCI
 • PORTRÉT S LETADLEM A NEJEN TO 
  14.6. - 16.6.2024 Víkendové focení ve mlýně a prostorech kolem, ale hlavně fotografování s modelkami na letišti s letadlem. OBSAZENO
 • PODZIMNÍ PORTRÉT A TOULÁNÍ BAVORSKOU KRAJINOU
  25.10. - 28.10.2024 připravuje se kompletní info

 

Rok 2024

AKCE PRO FOTOGRAFY

Během roku vždy pořádám několik akcí pro fotografy, které zajímá hlavně focení portrétů. Jsou to setkání na různých místech, nejen v ČR. Také třeba na místech netradičních a zajímavých, nebo při focení s vlky, sovami a koňmi. Akce jsou různé a různě zaměřené. Někdy jen na jeden den a jindy zase třeba i na celý týden. Foto setkání jsou pro kohokoliv bez rozdílu. Jak pro profíky, tak amatéry. Každý si přijde na své. Vždy se snažím, aby sraz byl různě zaměřený. U každého srazu přidávám info o programu, zaměření a taky náročnosti na výbavu, fyzickou náročnost a další informace. Na sraz mohou jezdit i rodinní příslušníci (manžel/ka atd.) Není vhodné pro děti do 15 let, starší patnácti let na zvážení rodičů. Zvířata pouze po domluvě. Podmínky, platby a storna jsou vždy uvedené u každého srazu.

AKCE PRO MODELKY

Jseš začínající model/ka? Nebo by sis chtěl/a focení jen vyzkoušet? Pak Ti mohu dát příležitost. Na poprvé můžeme zkusit fotit jen spolu a pak si můžeš vyzkoušet na některém srazu i třeba focení v kostýmu, nebo tématické. 

Stačí mě kontaktovat na josefina@kouzlofotografie.cz

 • PRO KOHO JSOU SRAZY URČENÉ? Bez rozdílu pro amatérského nebo i profi fotografa
 • KDO NA SRAZY JEZDÍ? Vždy se sejde parta lidí z různých koutů nejen Čech, ale i Slovenska
 • KDE SE SRAZY POŘÁDAJÍ? Po celé ČR nebo SR, ale plánují se i jinde v Evropě. Záleží na nápadu.
 • JAKÁ JSOU TÉMATA NA FOCENÍ? Většinou je program naplněný focením od všeho něco, ale hlavně se zaměřuji na focení portrétu
 • JAKOU NA TO POTŘEBUJI VÝBAVU? Nemusí být žádná profesionální. Důležitá je chuť fotit.
 • CO VŠE POTŘEBUJI SEBOU? Hlavně něco na focení a dobrou náladu a hlavně!!! Úsměv na tváři i v srdci!
 • NIKOHO TAM NEZNÁM! No a??? Od toho srazy jsou! Seznamujeme se a tak rozšiřujeme okruh lidí se stejnou závislostí - focením.

Založila jsem na Facebooku skupinu se jménem FOTO NOMÁDI kde se sdružují všichni ti fotografové, kteří mají o srazy vážný zájem, nebo jezdí pravidelně už několik let. Tam si i převážně dáváme informace, anebo je tu také prostor pro zakládání alb, kam lze vkládat fotografie a tipy na místa k focení.

Srazy nejsou workshop. Přesto se tady dá naučit a pochytit možná i víc, než na workshopu. Ale hlavně je to o atmosféře, o tom, že se sejde parta báječných lidí. Užijeme si spoustu focení, vidíme něco nového, prožijeme spoustu příběhů, na které vzpomínáme.

Více fotografií ze srazu najdete třeba tady - Retro focení Focení s vlky, liškou a dravci a další Fotografie

Pro další informace, které jste nenašli, využijte kontaktní formulář: