PORTFOLIO JOSEFÍNA E. SOUČKOVÁ

NENÍ DŮLEŽITÉ NA CO SE DÍVÁŠ, ALE CO VIDÍŠ...

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Fotografie je můj život. Baví mě se s Vámi potkávat a sdílet tyhle chvíle při focení, protože v tu chvilku člověk odkrývá víc než jen svou tvář. Působím v celém Plzeňském kraji a v Bavorsku, převážně v okrese Cham.
Pokud bychom se měli domluvit i na focení v jiných částech světa, pak říkám, že nic není nemožné a na všem se dá domluvit.

Fotografuji hlavně portréty a glamour fotografii. Portrétní fotografie jsou skvělým způsobem, jak zachytit krásu a osobnost člověka, glamour fotografie prezentují nejen jemnost těla modelky, ale i její duše. Říkám tomu "ještě ne, tak docela ano"... je to křehká linka, která jen jemně naznačí to, co zůstává skryto.

Hodně mě baví fotografování FINEART. Volná tvorba, kde se dají skvěle ztvárnit příběhy, je to fotografování v kostýmech, různé líčení, různé rekvizity a v podstatě si tím mohu plnit své foto sny a nechat fantazii volně plynout. 

Rodinného fotografování nebo focení Vašeho svatebního dne, se také ráda ujmu, pokud mi dáte svou důvěru. Fotím pro Vás tak, abyste měli krásnou vzpomínku a radost. To je moje krédo a to, co mi dává smysl, protože pro mě je fotografie dar. Vždyť kolik vzpomínek v nás umí fotografie vyvolat.