ZDENDA

Když vám život nadělí do života kluka, jako je Zdenda, tak je potřeba poděkovat a opravdu toho využít. Zdenda má focení rád. Rád se předvádí, rád se převléká do kostýmů, určuje si a vymýšlí pózy, kostýmy společně se mnou a ladíme vše tak, aby se jak on říká, mohl obdivovat. Vždy mu za ten rok udělám fotoknihu a tak se může prohlížet a těšit z toho, jak jsme fotili. Nejraději má ale focení na srazech fotografů. Více ke srazům zde. Tam je ve svém živlu. Má rád lidi, baví ho fotit s "holkama" modelkama, které ho patřičně rozmazlují a také je středem zájmu pro fotografy. Fotky ze srazů kde třeba jsme fotili s vlky, liškou a dravci.  Nebo tady, když fotil při Retro focení na srazu fotografů. 

Retro foto se Zdendou


Vzpomínka na dědu Součka

Rekvizity, které jsme tady použili, jsou po mém dědovi, který byl krejčí a celý život šil. Je to vzpomínka, která je pro mě tou nejkrásnější a jsem ráda, že jsme si se Zdendou, který se dědovi tolik podobá, mohli tohle focení užít. 


Jak jako selfie?


Když vaří šéf kuchař

Když máte babičku fotografku a ta má velkou krabici kostýmů, tak máte spoustu možností si hrát... a takový šéf kuchař je super hra. Protože z toho se pak udělají ty nejlepší palačinky! 


Když padá sníh

Padá sníh a je ticho takové, že lze slyšet i vločky jemně dopadat. Když slyšíš drobounké cinknutí vločky, která dopadne na promrzlou hranu okna, To pak čekáš na pohádkové příběhy o Sněhové královně, malé Gerdě a jejím příteli Kaiovi...
Nahlížíš do tepla rozzářených oken, za kterými se odehrávají příběhy lidské... možná vánoční, možná si děti čtou poháky u ohně v krbu...
a možná je to všechno jinak.